עשייתו של שירות הביטחון הכללי שזורה בסיפורה של המדינה מאז ועד היום. עשייה זו, מתבצעת תחת מעטה כבד של חשאיות, על פי סיסמת הארגון "מגן ולא ייראה". 

באתר שלפניכם תוכלו להיחשף, ולו במעט, לעולם עלום ומרתק זה דרך סקירות מצב עדכניות, פרשיות ביטחוניות בעבר ובהווה, סיפורי מורשת וציוני דרך משמעותיים. עוד מוצגים באתר מגוון תפקידים למעוניינים להצטרף לעשייה מרתקת מאין כמוה. 
 
האתגרים הביטחוניים הניצבים לפתחה של מדינת ישראל הם רבים ומורכבים. מאז הקמתו פועל השירות למען שלומה ובטחונה של המדינה ואזרחיה, ברוח ערכי הדמוקרטיה ומורשת העם היהודי. 
 
לאורך כל שנות פעילותו נדרש שירות הביטחון הכללי למתן מענה אפקטיבי, מקצועי ורלוונטי בזירות שונות. כארגון הניצב בחזית העשייה המבצעית והטכנולוגית, מושם דגש רב על חדשנות, יצירתיות ומקצועיות, לצד פיתוח מגוון יכולות מקצועיות מגוונות. 
 
לילות כימים פועלים אנשי שירות הביטחון הכללי, בחשאיות, בהתמדה ובנחישות מול איומי טרור, סייבר, ריגול, חתרנות וחשיפת סודות המדינה. עשייה זו נעשית תוך שיתוף פעולה הדוק ומשמעותי עם עמיתיה בקהיליית המודיעין וזרועות הביטחון. 
 
שירות הביטחון הכללי ימשיך להפגין יכולות מרשימות, לפעול להגשמת היעדים ולעשות את המעל ומעבר למען שמירה על ביטחונה ושלומה של מדינת ישראל ואנשיה. 

בברכה,
ראש שירות הביטחון הכללי
נדב ארגמן ​